JS_INTERIERY

INFORMACE

 

 Plovoucí podlahy

Zhotovujeme kvalitní plovoucí podlahy

U nás naleznete pod jednou střechou rozsáhlý výběr značkových kuchyní vč.  kompletní nabídky jedinečných a kvalitních laminátových podlah Quick-Step.

 

Firma Quick-Step známa především svým revolučním tvůrčím stylem a přináší vždy nejen nový design plovoucích podlah, ale také nové technologie, čímž rozšiřuje možnosti použití laminátových plovoucích podlah i do těch částí bytu, kde to bylo dříve nemyslitelné.

 

V našem interierovém studiu JŠ Interiery s.r.o. věnujeme každému z našich zákazníků maximální péči, samozřejmostí je odborně školený personál, který vám poradí s výběrem vhodné podlahy přesně dle vašich potřeb a požadavků.

 

 

Plovoucí podlahy České Budějovice

 

qsLogo.gif QS_Core_logo.jpg QS_Master-Core_logo.jpg A-static_logo.jpg

 

Quick Step Vám zaručí nejúžasnější podlahu, jakou byste si kdy ve svém životě mohli přát. Málo údržby, přátelská k životnímu prostředí, pohodlná, teplá. Dokáže snášet poškození a má velmi přírodní vzhled. Prostě a jednoduše podlaha, která Vám poskytne léta čistého potěšení. Užívejte si jí. Demokracie volby - Quick Step je tou pravou podlahou pro každý interiér. Palubky a dlaždice. Široké a malé palubky. moderní a tradiční. Hodí se do každé místnosit a pro každého. Instalace položením - Jedním kliknutím, bez lepidla, díky dosud bezkonkurenčnímu patentovanému systému Uniclic.

 

Demokracie volby - Quick Step je tou pravou podlahou pro každý interiér. Palubky a dlaždice. Široké a malé palubky. moderní a tradiční. Hodí se do každé místnosit a pro každého. Instalace položením - Jedním kliknutím, bez lepidla, díky dosud bezkonkurenčnímu patentovanému systému Uniclic.

 

 

Opravdu podle přírody - Všechny podlahy Quick Step mají pečlivě vypracovaný design, který zrcadlí přírodní vzor. Můžete spatřit realisitcké designy a různorodé motivy dřeva a kamene. jemné povrchové struktury, které můžete cítit.

 

Podlahy České Budějovice


Prvotřídní kvalita -
Na Quick Step se můžete spolehnout. je to skupina výrobků podrobená nejpřísnějším testům, která vznikla pečlivým vývojem. všechny výrobky splňují kritéria, která překračují veškeré mezinárodně uznávané normy kvality. navíc každá podlaha prochází jedinečnou antistatickou úpravou. To znamená, že rušivé elektrostatické výboje jsou věcí minulosti.

 

Léta potěšení - Quick step je mimořádně odolná i trvanlivá. Podlaha trvalé krásy.

 

Dokonalá povrchová úprava - úplný rozsah příslušenství zahrnuje vše, co byste mohli potřebovat k povrchové úpravě každého detailu vaší podlahy.

 

Bezchybná údržba - Systém údržby překonává nečisstoty a zanechá vám krásnou podlahu, kterou můžete obdivovat a zůstane Vám i více času, který můžete strávit zajímavějším způsobem.

 

 

Podlahy z Českých Budějovic

 

ON-LINE Vzorník Quick-Step

 

vzornik Quickstep

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Návrhy kuchyní a interiérů: PLOVOUCÍ PODLAHY

A A A