JS_INTERIERY

INFORMACE

 

 Interiéry

Nabízíme vám realizaci interiéru jakéhokoli rozsahu i povahy. S dlouholetou zkušeností se zabýváme výrobou zakázkového nábytku. Při návrhu vybavení vašeho bytu vám tak můžeme doporučit nejen vhodný materiál, ale i způsob zpracování a možnosti, jak co nejlépe využít daný prostor.

Klasický i moderní design

Pracujeme s klasickými materiály - dřevem, dýhou, ale do výrobků můžeme samozřejmě zapojit i kombinace se sklem, zrcadly, kovem. Vždy se snažíme, aby zhotovený nábytek dodal interiéru vysokou estetickou i praktickou hodnotu. Vybírané materiály musí splňovat očekávání ve vzhledu, ale také usnadňovat údržbu a pracovat s dlouhou životností.

Na míru vašemu domu i kanceláři

Realizujeme velké interiéry s kompletní výbavou úložných prostor skříní a polic. Zabýváme se výrobou sestav pro jídelnu i kuchyni. Můžeme vám pomoci vybavit nebo doplnit byt individuálně uzpůsobenou šatnou, vestavěnými skříněmi. Pracovat můžeme i s návrhy vybavení kanceláří, reprezentačních prostor nebo provozoven. Nábytek vyráběný na míru odrazí váš životní styl, přinese prostoru originální vzhled.

Navrhněte interiér vašeho bytu přesně podle svých potřeb a představ. Rádi vám propůjčíme naše zkušenosti i profesionální um. Veškeré zakázky zhotovujeme ve sjednaném termínu i cenové relaci. Dbáme na perfektní provedení. Inspirovat se můžete v naší galerii již zhotovených zakázek, v případě jakýchkoli otázek se na nás můžete kdykoli obrátit.

 

Návrhy kuchyní a interiérů: INTERIÉRY

A A A