JS_INTERIERY

INFORMACE

 

 Kuchyně a kuchyně na míru

Dopřejte si kvalitní kuchyň na míru pro Váš dům či byt.

 

Současná kuchyně je srdcem každého domova. V kuchyni se dnes žije. Proto by Vaše kuchyně měla být příjemným místem ke stolování, k posezení s přáteli, ke trávení volného času, ale zároveň nám musí umožnit pohodlně pracovat. Tuto rovnováhu mezi designem a praktickým rozvržením skříněk naleznete díky odbornému zpracování návrhu ve Vaší nové kuchyňské lince. Nejmodernější postupy a technologie zaručují kvalitu Vaší linky.

 

Vaši kuchyňskou linku je možno sestavit z velkého výběru horních a spodních skříněk včetně atypů. Skříňky lze vybavit různými typy výsuvů, popřípadě drátěným programem pro maximální využití Vašeho prostoru komponenty od předních světových výrobců nábytkového kování BLUM nebo Hettich  .

 

Kuchyňská dvířka dodáváme jak fóliovaná s velkou kombinací barev a typů frézování včetně nejmodernějších fólií s použitím hliníku pro dokonalou imitaci dřeva, tak dvířka dřevěná nebo dýhovaná s jádrem z MDF desky. Další možností povrchových úprav jsou lakovaná dvířka s výběrem dle vzorníku RAL.

 

Pro ideální sladění barev máte k dispozici širokou nabídku pracovních desek jak z nejpoužívanějšího postformingu (4-6 cm tloušťky), přes přírodní kámen až po Corian včetně těsnících lišt. Dle přání zákazníka je možno kuchyňskou linku vybavit rozmanitým sortimentem závěsného programu, multisloupů, atd...

 

Po dohodě s Vámi dodáme jak kvalitní dřezy Blanco a Franke, tak spotřebiče od předních evropských výrobců, včetně zabudování a zapojení. Termín dodání je závislý na typu kuchyňské linky a pohybuje se od 4 do 7 týdnů. Toto je jen souhrn základních informací, které rádi rozšíříme v případné spolupráci s Vámi. Pro Váš čas a patřičný komfort doporučujeme schůzku předem sjednat, abychom se Vám mohli plně věnovat.

 

 

Návrhy kuchyní a interiérů: KUCHYNĚ

A A A