JS_INTERIERY

INFORMACE

 

 



Šatny

Správně uzpůsobené šatny dokáží zajistit dostatečný prostor pro uložení sezonního oblečení, sportovního vybavení i doplňků celé rodiny. Systém zpřehlední rozdělení oblečení podle využití, roztřídí často používané části. Uskladněné věci jsou chráněné před prachem, zmačkáním nebo jiným znehodnocením.

Zakázková výroba na míru

Nabízíme vám výrobu šatny na míru vašemu bytu i představě. Při realizaci vycházíme z bohatých zkušeností. Můžeme vám tak pomoci najít maximální využití daného prostoru. Vašemu návrhu dodáme praktické doplňky tak, aby byla možná plocha využita v nejvyšší míře. Do šaten můžeme zabudovat systém polic, zásuvek, tyčí pro zavěšení oblečení na ramínkách.

Praktické využití prostor

Barva i materiál jsou čistě vaši volbou. Provedení může elegantně a nenápadně navázat na okolní prostor, můžeme však z šatny vytvořit i zajímavý originální prvek. Vybavení můžeme zcela přizpůsobit dispozici prostoru. Zakázková výroba nábytku dovoluje volnou práci s členitým prostorem, malou i velkou plochou bez omezení. Nabídneme vám zajímavé materiály i kombinace. Šatny jsou často doplněny i sklem, kovem nebo zrcadly. I zde vám nabízíme realizaci zcela podle vašich potřeb.

Kdykoli se na nás můžete obrátit. Provedeme za vás přesné zaměření, zajistíme návrh i realizaci vybavení. Vždy dbáme na pečlivě odvedenou práci i výběr kvalitních materiálů.

 

Návrhy kuchyní a interiérů: ŠATNY

A A A