JS_INTERIERY

INFORMACE

 

 Zakázková výroba nábytku

Při návrhu interiéru se nemusíte omezovat nabídkou obchodních řětezců. Nové vybavení může zcela odpovídat vašim představám. Uzpůsobte nábytek vašemu životnímu stylu a dodejte interiérům originalitu.

Kompletní služby pro vybavení domu i bytu

Nabízíme vám kompletní služby v realizaci zakázkové výroby nábytku. Ochotně s vámi budeme konzultovat vaše představy, s ohledem na vlastní dlouholeté zkušenosti vám pomůžeme zvolit ideální formu i provedení nábytku. Pomůžeme vám zvýšit kapacitu úložných i odkládacích míst. Navrženému vybavení dodáme praktické doplňky ve vztahu ke snadné údržbě, praktickému využití i odolnosti vůči mechanickému poškození.

V daném interiéru provedeme zaměření, zajistíme výběr materiálu, samotnou výrobu nábytku i jeho dodání a montáž. Při výrobě využíváme přírodní dřevo, ale i kombinované materiály obohacené o nové prvky. Podle účelu využití zhotovíme vybavení s vysokou odolností i vůči vlhkosti nebo mechanické zátěži.

Kvalitní materiály i zpracování

Zajistíme vám výrobu kuchyňských skříněk, obývákových sestav, nábytku do studentského i dětského pokoje nebo vestavěných skříní. Rádi se budeme podílet na zvelebení i venkovního sezení. Součástí naší nabídky je i kompletní služba v dodání a pokládce podlah.

Prohlédněte si pro inspiraci galerii již realizovaných zakázek. Věříme, že dokážeme proměnit vaše představy o bydlení ve skutečnost. Vždy dodržujeme sjednané termíny a pracujeme s maximální pečlivostí. V případě dotazů nás můžete kdykoli kontaktovat.

 

Návrhy kuchyní a interiérů: ZAKÁZKOVÁ VÝROBA NÁBYTKU

A A A