JS_INTERIERY

INFORMACE

 

 JŠ INTERIERY - Kuchyně, podlahy, skříně –

České Budějovice

Zajistíme realizaci kvalitních kuchyní, plovoucích podlah a vestavěných skříní.

 

Naše společnost JŠ Interiery se již několik let let zabývá prodejem, vývojem, distribucí a montáží kuchyňských linek. Snahou naší společnosti je dodat zákazníkovi novou kuchyni ve vysoké kvalitě, za nízkou cenu a v nejkratším možném termínu. Velký důraz je přitom kladen i na funkčnost a design.  Na nabídku kuchyní jsme právem hrdí. Máme širokou nabídku kuchyní a troufáme si tak tvrdit, že si u nás vybere opravdu každý. Jsme schopni zajistit 100% kvalitu dodávaných kuchyní.

Ke splnění těchto pro nás zásadních kriterií je důležité využít při výrobě nejmodernější stroje a technologii, kvalifikovaný tým pracovníků a spolupráce s těmi nejlepšími dodavateli v segmentu. Při osobní schůzce je hlavním smyslem poskytnout vám inspiraci a přiblížít co nejvíce zajímavých i praktických řešení vaší nové kuchyně. Věříme, že si z naší nabídky  vyberete a budete spokojeni dlouhá léta.

Zajistíme samozřejmě i  kvalitní plovoucí dřevěné podlahy a vestavěné skříně. Plovoucí podlahy, představují správnou volbu pro zákazníky, kteří při zařizování svého domova upřednostňují přírodní podlahový materiál v kvalitním provedení. Naše plovoucí podlahy se vyznačují vynikajícími fyzikálními a užitnými vlastnostmi. Jsou určeny převážně pro realizace v obytných prostorách. Pokud ještě nejste pevně rozhodnuti pro plovoucí podlahy, ale chcete kvalitní přírodní materiál, kontaktujte nás a my Vám rási s výběrem pomůžeme.

 

 

 

Kuchyně České Budějovice

 

 

 

 

JŠ INTERIERY s.r.o.

Ledenická 177

Srubec 37006

 

MAPA ZDE

 

 

ADRESA:

JŠ Interiery s.r.o.

Srubec, Ledenická 177

České Budějovice 370 06

IČ:26103257, DIČ:CZ26103257

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Návrhy kuchyní a interiérů: ÚVOD

A A A