JS_INTERIERY

INFORMACE

 

 Vestavěné skříně

Zvolte si svůj vlastní styl, zvolte vestavěnou skříň...

Vestavěné skříně se v dnešní době staly nedílnou součástí interiéru našich domovů a jejich obliba v domácnostech stále stoupá. Díky vestavěným skříním se maximálně využijí Vaše úložné prostory například v předsíních, šatnách, ložnicích, obývacích a dětských pokojích. Díky bohaté nabídce rámů, výplní a doplňků lze skříň zakomponovat do jakékoli části Vašeho obytného prostoru.

Rámy je možno vybírat z ocelových i hliníkových profilů v různých barvách nebo dřevodekorech. Výplně dveří lze vyrobit z laminovaných desek, zrcadel, dýh, žaluzií, ratanu, nebo skel. Pro dokonalost skříně si můžete vybrat z široké nabídky sklopných šatních tyčí, kravatníků, věšáků, zásuvek a drátěného programu.Vnitřní uspořádání vestavěných skříní je vždy možné uzpůsobit potřebám uživatele, samozřejmě s přihlédnutím ke konstrukčním možnostem materiálu, ze kterého bude šatní skříň zhotovena.

 

Další výhodou těchto skříní je fakt, že díky širokému výběru z nejrůznějších materiálů a kombinací, moderní vestavěné skříně mohou být nenápadné, sotva postřehnutelné. Stejná skříň při použití jiných materiálů může naopak naprosto změnit charakter místnosti. Skříně na míru je možné umístit i v místnostech kde žádné výklenky nejsou. Díky exkluzívnímu vnějšímu vzhledu mnohdy stávají dominantním „ kusem nábytku“.

 

Při výběru vestavěné skříně je dobré si promyslet:

a) jaká bude funkce vestavěné skříně (šatní skříň, botník, úložný prostor na sportovní vybavení,…)

b) jakou roli bude hrát v interiéru (doplní interiér, opticky zvětší prostor, ozvláštní pokoj, předělí rozlehlou místnost,…).

 


Termín dodání je 4-6 týdnů. Toto je jen souhrn základních informací, které rádi rozšíříme v případné spolupráci s Vámi. Pro Váš čas a patřičný komfort doporučujeme schůzku předem sjednat, abychom se Vám mohli plně věnovat.

 

Proč si vybrat nás?

Jsme ryze česká, tradiční firma, která se řadí mezi přední výrobce na našem trhu

Skříně kuchyně i podlahy dodáváme na klíč vč. profesionální montáže a odborného personálu

 

Používáme vysoce kvalitní a osvědčené materiály, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty

 

Díky dlouholetému působení na trhu známe dokonale požadavky českých zákazníků
 

 

 

Návrhy kuchyní a interiérů: VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

A A A